Zerim

Shitet nga: Paisje 05 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes zerimin te firmes gjermane Omnitronic pajisjet e reja ne gjendje te rregullt

Dy boxa
ka 500 wat
professional
kabllat me shtylla
Plus mikfrofoni Birmingham gratis

Mixeta Omnitronic 6 kanale
Model i vitit 2013 te gjitha vijn me nje qmim. Te volitshem

Te interesuarit mund te kontaktojn ne kete numer
044929427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim