Zerim me qera per dasma.dhe ahengje te ndryshe

Shitet nga: zerim me qera 07 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Zerim me.qera per dasma dhe ahengje te ndryshme qmimet me.te lira ne treg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim