gitar elektrike

Shitet nga: argjent 16 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitar Elektrike posedon:
Qantat, zmadhuesin, kabllat, akorduesin korg, fllajderosin, telat rezerv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim