kitare elektrike ,gitare elektrike!

Shitet nga: blerimi 11 Jan 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitare elektrike , e re, eshte blere ne new york usa , me tela rezerve e sene tjera , shih fotot!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim