violinë 4/4

Shitet nga: valmir 19 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Violine. 4/4 . Posedon dy harka,qanten dhe mbajtset e qafes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim