Mikrofon Profesional per studio

Shitet nga: dgt 08 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mikrofon profesional per studio me USB . eshte me Condenser . Audio Technica AT2020 . Eshte i ardhur nga jasht vetem 1 muaj i perdorur thuaj se i ri ne gjendje perfekte per inqizime eshte super mikrofon e shes per aryse se i kam 3 copa dhe nuk me nevojitet .. 044 490 132 - Prishtine ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim