Perforcues dhe Zvoqnika te Fort Orgjinal

Shitet nga: Visi 01 Gsh 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes perforcues te fort dhe zvoqnika orgjinal dhe paisje tjera
Shes edhe nje mikset dhe nje radio Antike e viteve re 60-ta
Shes edhe dy Ixboksa dhe nje sony 2.dhe sende tjera.
SHIKONI FOTOT per me shum na kon. Ne nr. 044 656 556
045 60 50 01. Apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim