Perforcues dhe zvoqnuka

Shitet nga: visi 01 Gsh 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes perforcues te ndryshum dhe zvoqnika shum te fort Orgjinal
shes edhe gje sende tjera.Shikoni fotot per me shum na kon...
044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajber 37744656556
Kemi dhe gje sende tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim