Perforcues orgjinal. Dhe Zvoqnika te fort

Shitet nga: Visi 01 Gsh 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes perforcues te ndryshum orgjinal dhe Zvoqnika te fort
Shes edhe kompletin e sonyt dhe kompletin Teknika esht me
Dikitron. Shes edhe nje bufer per lokale shum i fort i mir
Shes edhe sende tjera sony dy komplet mikrofon kasetofona per
Vetura etj. Shikoni fotot. Per me dhum na kon. 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim