Perforcues orgjinal dhe Zvoqnika te fort

Shitet nga: Visi 01 Gsh 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shess Perforcues te ndryshum orgjinal dhe Zvoqnika te fort
Shikoni fotot per me shum na kon ne 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim