Perforcues te ndryshum dhe Zvoqnika

Shitet nga: Visi 01 Gsh 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes perforcues te ndryshum orgjinal shum te mir dhe te fort
Shes edhe zvoqnika te ndryshum shum te fort Pasiva dhe Aktiva
Shes edhe mikrofona orgjinal dhe nje Mikrofon Ajror shum i fort
Prodhim Gjerman. Shikoni fotot,per me shum na kon ne nr
044 656 556 045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim