Sint elektronik

Shitet nga: Fjolla 09 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sintin ,eshte ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim