Harmonikë

Shitet nga: YMER FAZLIU 11 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Gjithqka ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim