Harmonik

Shitet nga: Denis 21 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet harmonika arsyeja e mos perdorimit eshte edhe antike e vjeter eshte e firmes MANBIW made in USSR (Rusia) madhesia mesatare pres bleres serios qmimi I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim