Harmonik

Shitet nga: Prishtin 04 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonika eshte ne gjendje te rregullt.
Qmimi:100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim