Harmonika antike made in USSR MANBIW

Shitet nga: Denis 20 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet harmonika arsyeja e mos perdorimit eshte edhe antike e vjeter eshte e firmes MANBIW made in USSR (Rusia) madhesia mesatare pres bleres serios qmimi I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim