Harmonika

Shitet nga: mehdi 22 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
harmonika shitet esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim