KORG N 264 Me 6 oktava

Shitet nga: niki 09 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg N264
me 6 oktava
ne gjendjente regullt
E sapoardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim