KORG PA 500 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Shitet nga: flamur 03 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
KORG PA 500 ne gjendje shume te mire i perdorur vetem ne shtepi dhe i kompletuar me ritme te ndryshem. cmimi 800 euro i diskutueshem. tastjera gjendet ne shqiperi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim