Korg Pa 50+ Harmonik Weltmeister

Shitet nga: Maliq 04 Dhj 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Pa 50 me ritme dhe ngjyra Shqip.I perdorur qmimi 280€. Po ashtu Fizarmonika asht profesionale origjinal Weltmeister 3 oktava.Qmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim