Korg TR

Shitet nga: Rinor 16 Dhj 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg TR ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur... me afro (1000) ngjyra ne te.
me te vjen edhe kuferi i tij.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim