Korg TR

Shitet nga: leonit 25 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg TR , ne gjendje te rregullt, sinti osht shum i ruajtun poashtu posedon sete me ngjyra full te mira dhe koferin. per info shtes mund te kontaktoni ne nr: 045 598 979. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim