Korg Trinity plus

Shitet nga: Feri 09 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Trinity Plus, eshte ne gjendje shume te mire, sinti vjen me nje set te kompletuar i gatshem per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim