Korg Triton Extreme ( pa moss )

Shitet nga: Gramoz 14 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR   700 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes KORG TRITON EXTREME 32 MB ( PA MOSS) i perdorun, nuk eshte shume i rujtun por punon mire ,nganjeher mer po mer mase hyrja "left" po osht nje gje qe rregullohet leht dhe shum lire .. me sint vjen edhe koferi , qmimi eshte i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim