Korg pa 2xpro ,,Korg Kronos.

Shitet nga: vesad 30 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg pa 2xpro full ritma 1500 ero.
edhe korg kronos 2200 ero
te interesuarit let kontaktojn ne nr 044 751 807
049 751 807
pres blers serioz qmimet jan fikse.
flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim