Korg pa 50

Shitet nga: korg pa 50 urgjentt 11 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa 50 ne gjendje prefekte me te gjitha ritmat e nevojshem.per dasma e ahengje te ndryshme. Shot orjeental tallava , balad def tupan tip top sint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim