Korg pa1xpro elite full ritme mp3 dhe trinity

Shitet nga: loni 17 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   850 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa1xpro (elite) me mp3,full ngjyra e ritme shum i rujtun sikur me qen i ri 700 euron me kufer,,trinity plus me moss board,plus banken s- full ngjyra jo i rujtun sa pa1-shi,edhe ky 600 euro

per sinta garantoj
mercedes.audi.bmw.golf.kombi.zerim.dynacord.rcf.max.korg.yamaha.saksofon.klarinet.tupan.banesa.instrumente.s2.s3.s4.s5.s6.4.4s.5.5s.6.6s.laptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim