Korg pa600

Shitet nga: armend 21 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti esht I ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim