Korg pa800

Shitet nga: Erjon 18 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa800 ne gjendje shum te mir pune..
Ose nderrohet me pa2x duke shtuar pjesen e parave nga un.
Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim