Korg prophesy

Shitet nga: Luli 01 Tet 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Esht ne gjendje te mir dhe esht perdorur vetëm për midi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim