Korg triton lee me.kufer

Shitet nga: korg triton.lee 08 Nën 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes urgjentisht sintin korg triton.lee me kufer me 128 megabajt kartel full ngjyra saz klarinet surle violin fyll sinti.o shum.i.rujtun qmimi pak.i.diskutushem boj ndrrim.me.sint.mat tmir dha.pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim