Korg Pa600 ne gjendje Perfekte

Shitet nga: Elham 15 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shes Korg pa600 ne gjendje perfekte esht i paketum ne kufer esht iblem ne Zvicerr nuk ka asnje grrith esht ne gjendje Perfekte posedon gjitha Ritmat shqip me Ngjyra shum te Mira Ritmat e Boleros ika plus Chip me Full ritma mbi 300 ritma esht shum pak e perdorur nuk esht perdor ne dasma apo ahengje ndryshme Korgi posedon kufer i zi plus mbajtese per dy Instrumente me Mikrofon per mikset Korgi esht ne Zvicerr ne kanton te Sangalles per me shum shkruaj ne Email ose Numer telefoni muj pak lirim me leshu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim