prox1

Shitet nga: Edmond Lekaj 22 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Kam nji korg prox1 bashke me kamaleca 2-sh me shit.kush asht i interesum te me njoftojn.tastiera esht ne gjedje te mir.Cmimi i diskutueshem Adresa : shkoder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim