Kurs per piano / sint - Lexo

Shitet nga: dgt 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Eshte hapur kursi per piano - sint per te gjithe ata te interesuarit qe kane deshire te mesojn ne piano - sint . Kursi mbahet per gjitha grup-moshat . Oret mbahen ne menyr individuale .

Info :
Kopshti ART
Dega muzik/Piano - Sint .
Prishtine - Veternik ..
045 555 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim