M-Audio Oxygen 8

Shitet nga: Fitim 21 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
M-Audio Oxygen 8 eshte mini tastjer qe kontakton me gjitha llojet e sintave si dhe kontakton me fl cubase adobe etje pothuajse i ri shitet urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim