Oxygen 8

Shitet nga: fitim 20 Maj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Midiman Oxygen 8 ngjendje perfekte kontakton me Fl , Cubase ,Reason , Virtual DJ gjjithashtu lidhet me sint Korg x3 pa80 pa 50 etjkontakt viber : +38649636958

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim