Paisje Muzikore

Shitet nga: Xxx 04 Jan 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Mjetet Muzikore
Korg Pa 800 (me kufer)
Korg Triton Extrem (me kufer)
Korg x3 (me kufer)
Mikrofon Shure 2 Njo per Vesh Njo i Dores Me wireles AKG
Mikset Dynacord powermate 1000
2 Yamaha 500 wat rms edhe 2 hk 300 wat rms
2 basbina 600wat Rms

Mjetet Jan te gatshme per pun Te ruajtura

Ose. Nderroj me ndonje vetur familjare nese me konvenon
045 423 447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim