Pianino klasike Schmidt Flohr

Shitet nga: Uran Shkreli 03 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim