Pianino

Shitet nga: Faton 08 Sht 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet pianino ibach ne gjendje te rregullt.Ne qmim perfshihet edhe akordimi i pianos falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim