Pianino

Shitet nga: Lisi 24 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino TORMIN në gjendje të mirë,e sjellur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim