Piano IBACH

Shitet nga: Ilir 01 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Piano IBACH eshte ne gjendje shum te mir,
eshte e akorduar,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim