Piano Midi keyboard m-audio axiom 49

Shitet nga: m-audio 21 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
midi controller per instrumentale me programe te pc-s150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim