Pianoja

Shitet nga: Fehmi 18 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Urgjentisht shes pianon, te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra telefoni:
044612113
049696533
044278322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim