SINT YAMAHA

Shitet nga: durim 20 Jan 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SINT YAMAHA A 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim