STUDIO VEQ SA KA ARDHUR NGA GJERMANIA

Shitet nga: Kujta 22 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet STUDIO
NE GJENDJE SHUMME TE RREGULLTE

I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

ZËRIN E KA SHUMME TE LARTË


049 577 305044 330 122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim