Shiten disa violina profesionale me çmim te arsy..

Shitet nga: Violina 14 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten 4 violina, me vjetërsi të ndryshme dhe me akustikë profesionale

Për informata dhe për ekzekutim provues ju lutemi thirrni në këtë telefon: 049 285 121
ose lajmeronu ne Viber +37744440259


Presim blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim