Shitet | Korg Pa1x proo

Shitet nga: Edison 26 Nën 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa1x pro ka ritma në gjendje shum tê rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim