Shitet Sint yongmei 668

Shitet nga: Valdrin 18 Jan 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sint i thjesht me 100 melodi instrumentale n'gjendje t'rregullt teknike per ma shum info kontakto n'email ose n'tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim