Sint YAMAHA

Shitet nga: Albin 27 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes sintin YAMAHA osht shum i rujtun punon perfekt adapterin nuk e ka po une e kom perdor me adapter t lloptopit nja dy her s osht i perdorun sum. Çmimi 100 euro por edhe mund te diskutohet. Bej ndrrim me ipone 4 ose ndonje ipone 5 qe si punon kartela.

Pres bleres serioz. Mund te kontaktoni ne nr. 044 559 086 ose 049 580 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim