Sint Yamaha

Shitet nga: naim 22 Krr 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti Yamaha modeli psr-900 sinti eshte ne gjendje perfekte eshte i ri pa perdor te gjith te intersuar info +37744258243 n'viber ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim